I..přípravný zápas.

Sobota 22.2.2020 ve 14.00 hod. na U.T. Žďár n.S.

Bohdalov -Rozsochy 1:1(1:1)

Bohdalov:                  Velín(46.Cymrykovyč)

Fabík - Novotný Zd. - Novák V. - Chalupa o.

Neuman A. -Doležal - Neuman P.- Šimek

Boháček - Pokorný V.

střídali: Fabík P., Krčál M..

chyběli: Koukal, Večeřa, Skála, Švoma J., Švoma V.

Branka: Boháček

Rozhodčí:Bílek, divaci: 20

Komentář. Hráči z Rozsoch začali ve velkém tempu, Bohdalovští, poprvé na velkém hřišti, museli čelit drtivému náporu. Tuto   převahu vyjádřil soupeř zaslouženě vedoucí brankou, po nedůrazném odkopu bohdalovské obrany. Rozsochy měli ještě několk šancí, ty však úspěšně likvidoval Roman Velín. Jenže síly stačily Rozsochám jen do 25.minuty, kdy režii zápasu převzali postupně bohdalovští hráči, kteří od této doby, díky lepší kondici, svého soupeře jednoznačně přehrávali, což kolem 30.minuty potvrdil vyrovnávací brankou Filip Boháček.

Ve druhé půli Bohdalovští svoji trvalou převahu však brankově nezúročili, když nejprve Zdenda Novotný trefil pouze tyč. Vrcholem střeleckého zmaru Bohdalova bylo dlouhé sólo Kuby Šimka, který sám před brankářem místo střely volil kličku, míč se mu zamotal mezi nohama a bylo po šanci. Ve druhé půli Rozsochy našeho vystřídavšího mladičkého brankáře vážněji neohrozily, přesto Vojta při běžných zákrocích nechyboval, působil stylově a má před sebou určitě nadějnou budoucnost. Velmi dobrý a spolehlivý výkon podal další mladík Michal Krčál, v průběhu hry se postupně zlepšoval i jediný střelec Filda Boháček a díky důrazné hře, byl hodně vidět i Pavel Fabík. Utkání vzhledem k jeho průběhu spnilo svůj účel.  Jak se ovšem naši hoši dokáží včas přeorintovat na větší prostor, ukáží až další zápasy.                                                                                 A.M.