II.přípravný zápas neděle 1.3.2020 ve 12.00 hod.

Žďár n.S.(dorost) - Bohdalov 6:2(3:0)

Velín

Fabík A. - Neuman P. - Chalupa O. - Skála D.

Neuman A - Boháček - Pokorný V. - Krčál M.

Fabík P. - Švoma Jan

Střídali: Švoma Vít, Křesťan Pavel, Pokorný Josef, Novák V.

Branky: Neuman Aleš, Fabík Pavel

Chyběli: Doležal T.,Novotný Zd., Koukal V. ,Šimek, Večeřa

Komentář. Z důvodu omluvenek pěti hráčů základní sestavy jsme zvažovali, zda bez nich tento přípravný zápas má vůbec smysl. Nakonec se nám podařilo dát dohromady zbytek týmu, který doplnili dorostenci. První půle byla celkem vyrovnaná, branky, které jsme obdrželi byly po našich hrubých chybách při rozehrávce obrany a to by se nemělo stávat.

Ve druhé půli jsme sice obdrželi další dva góly, ale dokázali přece jenom korigovat výsledek, když se nejprve po samostatném průniku z pravé strany prosadil Alda Neuman a zanedlouho poté i Pavel Fabík. To byl celkem přijatelný výsledek, ale další branka v naší síti, která padla po naprosté převaze divizního dorostu, spravedlivě vyjádřila dění na hřišti. Pozitivum z tohoto zápasu je snad jen to, že si zahráli všichni a že zápas ukázal nedostatky v naší hře a to je špatná kombinace na delší vzdálenost. Díky nepřesným přihrávkám  v některých momentech i chaos ve hře některých hráčů. Je třeba pochválit brankáře Romana Velína, Aldu Neumana, Pavla Neumana a Oldu Chalupu. Dobře se začíná jevit i Filda Boháček, ostatní musí přidat hlavně v účasti na trénicích, protože ty různé pauzy jsou na jejich výkonech vidět.                                             A.M.

Příští zápas se hraje v sobotu 7.3. v 16.00 hod. s Novou Vsí opět na U.T. ve Žďáře n.S.