III. přípravný zápas

Sobota 7.3.2020 v 16.00 hod. Bohdalov - Nová Ves na U.T.Žďár n.S.

Bohdalov - Nová Ves B 5:3(3:1)

Velín (Cymrykovyč)

Večeřa - Novotný Zd. - Novák V. - Chalupa

Fabík A. - Neuman P. - Boháček - Skála

Koukal - Pokorný V.

Branky: Koukal 3, Novotný Zd., Pokorný V.(PK)

Komentář:  K zápasu nás odjelo do pole jen deset, a tak nějaký výrazně dobrý výsledek se dal jen těžko očekávat. Mužstvo z Nové Vsi, hrající o soutěž níže v okresním přeboru předvádělo fotbal, my jenom kopanou. O výsledku rozhodl individuální výkon Vojty Koukala, který se  dokázal třemi brankami prosadit v soubojích s obranou soupeře. My opakujeme staré chyby v rozehrávce obrany a chybných přihrávkách. Přesnější kombinace na delší vzdálenost je neřešitelný problém, který se neustále opakuje. Těch míčů, které naprosto zbytečně při těchto kombinacích ztrácíme je prostě mnoho a kazí celkový fotbalový projev našeho mužstva. Starší hráči soupeře střídali hokejově, na lavičce měli tři hráče navíc, a tak na tom byli lepší i fyzicky. Nemá cenu se vymlouvat na chybějící hráče, kteří zůstali z různých důvodů doma. Faktem je, že jsme i tento třetí přípravný zápas absolvovali v silně oslabené sestavě. Za chybějící hráče prostě zatím nemáme na celý zápas adekvátní náhradu. Přesto je nutno poděkovat těm, kteří se je snažili nahradit, odevzdali vše , co bylo v jejich silách. To je také pozitivum tohoto přípravného zápasu a možná i takové, zatím blikající světýlko do budoucna.

Chyběli: Doležal, Šimek,Neuman Aleš, Švoma Jan, Krčál M. a Fabík Pavel.                                             A.M.                                                                                 .