10.5.2020  Aktuální informace.

Otevření sportovišť je obnoveno od 11.5.2020. Na sportovišti však nesmí být více jak 100 osob a zatím není povoleno používat společné šatny s sprchy.  Sportující musí být rozděleni do dkupin o max. 10 lidech, mezi skupinami musí být mezera min. 2 metry.  Hráči při tréninku a rozhodčí při přátelském zápasu nemusí mít roušky, trenér a ostatní pasivní členové ano. K dispozici musí být dezinfekční prostředek k ošetření rukou.Fotbalový trénink je tedy na našich sportovištích, mimo hlavního hřiště, možný a záleží na hráčích a trenérovi Machatkovi, jak se navzájem domluví. Travnaté tréninkové hřiště s nově rekonstruovaným kvalitním povrchem a opravené hřiště s uměou travou, jsou plně k dispozici.

výbor TJ Sokol Bohdalov dne 10.5.2020